biuro@lhj.com.pl +48 608 387 401

Kosze galwaniczne – LHJ

kosze-galwaniczne-LHJ-typ-1

kosze-galwaniczne-LHJ-typ-3

kosze-galwaniczne-LHJ-typ-2

kosze-galwaniczne-LHJ-typ-4

Firma LHJ jest producentem koszy galwanicznych. Kosze wykonujemy ze stali nierdzewnej , kwasoodpornej , żaroodpornej lub utwardzone czyli z domieszką tytanu.

Produkujemy wirówki galwaniczne pod linie galwaniczne ręczne , linie automatyczne. Każdy produkt wykonany jest w specjalnych przyrządach i maszynach aby w cyklu produkcyjnym w momencie wirowania nie powstało tzw. bicie. Nasze wirówki wykonujemy w technologii laserowej . Taka technologia zapewnia wykonanie produktu spełniającego w 100 % wszystkie wymogi związane z wymiarami i jakością.

Cynkowanie ogniowe wymaga zastosowania najlepszych materiałów . Nasze wirówki galwaniczne czy kosze galwaniczne do cynkowania ogniowego wykonane są z blach wyłącznie z Atestem i Certyfikatem świadczącym najwyższą jakość stali.

Polecamy nasze wirówki wszystkim firmą które szukają wysokiej jakości produktu. Zapewniamy szybką wycenę ,profesjonalną obsługę, wysoką jakość i stałą terminową dostawę.

Kosze galwaniczne to główny kierunek prac firmy w dziedzinie galwanotechniki. Jest to produkcja koszy galwanicznych do cynkowania ogniowego zwanego inaczej metodą zanurzeniową. Kosze galwaniczne zwane inaczej wirówki galwaniczne lub bębny galwaniczne wykonane są ze stali nierdzewnej-kwasoodpornej.

Rodzaje koszy galwanicznych :

  • Wirówki z stożkiem
  • Wirówki z mocowaniem
  • Wirówki z fasolkami
  •  Wirówki z  otworami
  • Wirówki z stali kwasoodpornej , wirówki nierdzewne , wirówki z stali węglowej S235JR
  • Kosze zanurzeniowe

Kosze – pobierz PDF