biuro@lhj.com.pl +48 608 387 401

Szanowni Państwo,

LHJ Karol Jóźwiak jest firmą, która swój początek ma w rodzinnych tradycjach związanych z produkcją wyrobów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Jesteśmy na rynku już od wielu lat, a zaufanie, jakim darzą nas klienci, jest dla nas potwierdzeniem słusznej drogi, którą obraliśmy.

Zakresem działalności firmy jest produkcja wyrobów ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Nasze produkty, ze względu na ich szerokie zastosowanie, trafiają do wielu gałęzi gospodarki, m.in. do przemysłu spożywczego i chemicznego, medycyny, usług handlowych i gastronomicznych i wielu innych.

Ponadto, firma LHJ świadczy kompleksowe usługi spawalnicze oraz usługi transportowe towarów. Działamy na terenie Polski oraz Unii Europejskiej.

Nasze wyroby cieszą się popularnością dzięki ich trwałości, jakości i estetyce. Nasze usługi cenione są przede wszystkim ze względu na profesjonalne podejście i nastawienie proklienckie wszystkich pracowników. Celem firmy LHJ od początku jej działalności było tworzenie i utrzymywanie długotrwałych, obopólnie korzystnych relacji z klientami. Za cel stawiamy sobie także ciągły samorozwój. Chcemy, aby proponowane przez nas usługi przekraczały stawiane przez klientów oczekiwania.

Stal nierdzewna i kwasoodporna to materiały wyjątkowo trwałe, praktyczne i dające gwarancję użyteczności wytwarzanych z nich rzeczy. Mając na uwadze charakterystykę tych materiałów, sami dążymy do tego, by zawsze być solidnymi. Nade wszystko chcemy, aby nasi klienci doceniali zaangażowanie oraz profesjonalizm wszystkich osób budujących wizytówkę firmy LHJ.